فشار در دستگاه ماسه ساز دوطرفه بسیار بیشتر است و می‌توانید ظرفیت دهانه خروجی را کمتر لحاظ کنید. ابعاد سنگ‌ها نیز بسیار کم است و حتی در ورودی نیز باید سنگ‌هایی با ابعاد پایین را در نظر داشته باشید. سنگ‌هایی در ابعاد صفر الی ۶ میلی متر در خروجی این دستگاه ظاهر می‌شوند و بنابراین می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. از سنگ‌های کوارتز و بازالت می‌توان در دستگاه ماسه ساز دوطرفه استفاده کرده و بهترین کیفیت را دریافت کرد. ماسه سازی مانند راک اند راک نیز سرعت بالایی را در محور خردایش تجربه می‌کند. سنگ‌ها با شدت بالا در این دستگاه به هم کوبیده می‌شوند و این کوبش سبب خردایش سریع آن‌ها می‌شود.


شرکت نوین ماسه ساز بهترین دستگاه ماسه ساز و قطعات خاص آن‌ها را تولید و روانه بازار می‌کند. شما می‌توانید این قطعات را با شرایط ویژه و قیمت مناسب از این شرکت تهیه کنید. نوین ماسه ساز دارای مشاورین مجربی هم است که اطلاعات لازم را در این زمینه به شما خواهند داد. خرید جنس باکیفیت به شما این امکان را خواهد داد که در آینده نیاز به تعویض قطعات نداشته باشید و در مدت زمان بیشتری از آن‌ها استفاده کنید.

اطمینان بالا در قطعات ماسه ساز دوطرفه دیده می‌شود و طراحی استانداردی توسط مهندسین خلاق نوین ماسه ساز برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. در کل می‌توانید شن و ماسه موردنیاز برای صنایع مختلف خود را از طریق دستگاه ماسه ساز دوطرفه تامین کنید.

سنگ شکن ماسه ساز دوطرفه

سنگ شکن فکی (Jaw Crusher)

هیدروکن / سنگ شکن مخروطی