بغل بند ۲۵×۲۰ نافی دار HS

بغل بند ۲۵×۲۰ نافی دار HS یک نوع بغل بند است که ابعاد آن ۲۰ سانتیمتر در ۲۵ سانتیمتر است. این بغل بند از اجزای مهم و حیاتی در دستگاه‌های سنگ‌شکن به شمار می‌رود و با کارایی و عملکرد مطلوب خود، به بهبود عملکرد و کارایی دستگاه سنگ‌شکن کمک می‌کند. این قطعه توسط شرکت نوین…

بغل بند ۲۵×۲۰ نافی دار HS

بغل بند ۲۵×۲۰ نافی دار HS یک نوع بغل بند است که ابعاد آن ۲۰ سانتیمتر در ۲۵ سانتیمتر است. این بغل بند از اجزای مهم و حیاتی در دستگاه‌های سنگ‌شکن به شمار می‌رود و با کارایی و عملکرد مطلوب خود، به بهبود عملکرد و کارایی دستگاه سنگ‌شکن کمک می‌کند. این قطعه توسط شرکت نوین ماسه ساز تولید و عرضه می‌شود.

وظیفه بغل بند ۲۵×۲۰ نافی دار HS چیست؟

بغل بندها در دستگاه‌های سنگ‌شکن وظیفه‌ی انتقال و خردایش سنگ‌ها را بر عهده دارند. ابعاد بغل بند به طور مستقیم بر کارایی و عملکرد دستگاه سنگ‌شکن تأثیرگذار است. بنابراین، انتخاب صحیح بغل بند مناسب برای هر نوع سنگ و هر نوع دستگاه سنگ‌شکن از اهمیت بسیاری برخوردار است.

بغل بند ۲۰×۲۵ برای دستگاه‌های سنگ‌شکن ضربه ای با قابلیت خرد کردن سنگ‌ها به اندازه‌ی کوچکتری مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجا که ابعاد سنگ‌های ورودی به دستگاه سنگ‌شکن کوچکتر است، بنابراین بغل بند ۲۰×۲۵ باعث افزایش بازدهی و کارایی دستگاه سنگ‌شکن می‌شود، زیرا به کاهش زمان و انرژی مورد نیاز برای خرد کردن سنگ‌ها کمک می‌کند.

مواد سازنده بغل بند ۲۵×۲۰ نافی دار HS چیست؟

با توجه به نقش محافظتی بغل بند، در ساخت آن از فولاد منگنزدار، فولاد منگنزی مولیبدن‌دار، چدن و چدن نایهارد استفاده می‌شود. این آلیاژ‌ها بسیار قوی بوده و از شکستگی و حتی ترک برداشتن بغل بند جلوگیری می‌کنند. به همین دلیل قدرت محافظتی بغل بند ۲۰×۲۵ نافی دار HS افزایش خواهد یافت.

هر دست بغل بند ۲۰×۲۵ نافی دار HS شامل ۷۲ عدد است و وزن تقریبی هر کدام از آن‌ها ۲۳ کیلوگرم است. در سنگ شکن بهرینگر، دو نوع بغل بند ساده و نافی دار مورد استفاده قرار می‌گیرند. بغل بندهای نافی دار گران‌تر هستند چون برای نصب آن‌ها به قطعه استکانی شکل نیاز خواهد بود و همین موضوع هزینه نصب را بالا می‌برد.

با این حال، طراحی بغل بند ۲۰×۲۵ نافی دار HS پیشرفته‌تر از بغل بند ساده است و بنابراین طول عمر مفید طولانی‌تری دارد. این بغل بند همچنین از پیچ‌هایی که در داخل دستگاه نصب شده است به خوبی محافظت می‌کند. برای نصب بغل بند ۲۰×۲۵ نافی دار HS در جداره‌های کوبیت بهرینگر تنها از یک پیچ استفاده می‌شود که دقیقاً در مرکز بغل بند قرار گرفته است.

در مجموع، بغل بند ۲۰×۲۵ نافی دار HS یک اجزای حیاتی و کلیدی در دستگاه‌های سنگ‌شکن به شمار می‌رود که با طراحی پیشرفته و مواد مقاوم خود، به بهبود عملکرد و کارایی این دستگاه‌ها کمک می‌کند. انتخاب و استفاده از این بغل بند می‌تواند به افزایش بازدهی و کاهش هزینه‌های تولید در صنعت سنگ‌شکنی منجر شود.

قطعات مشابه


دیگر قطعات بهرینگر HS

نامتوضیح کوتاه
بغل بند ۲۵×۲۵ نافی دار HSهر دست بغل بند ۲۵×۲۵ مربعی نافی دار HS شامل ۷۲ عدد است و وزن تقریبی هر کدام از آن‌ها ۲۳ کیلوگرم است. [مطالعه توضیح کامل]
بغل بند 25×20 HS
بغل بند ۲۵×۲۰ نافی دار HSبغل بندها در دستگاه‌های سنگ‌شکن وظیفه‌ی انتقال و خردایش سنگ‌ها را بر عهده دارند. [مطالعه توضیح کامل]
بغل بند ۲۵×۲۵ مربعی سنگ شکن HS
بغل بند مثلثی HS
پالانی HS14 , HS10 , HS7
چکش بهرینگر HS10
چکش کوبیت hs7
رویه سندان HS
رویه سندان سنگ شکن HS
نگهدارنده چکش کوبیت HS10
بغل بند نافی دار مثلثی HS